Με ένα μοναδικό πάρτι γιόρτασαν οι συντελεστές της καθημερινής σειράς του Mega «Κλεμμένα Όνειρα» την επιστροφή της σειράς στην απογευματινή ζώνη του καναλιού στο club – restaurant Dream City.
Από τη βραδιά που την απόλαυσαν όλοι οι παρευρισκόμενοι δεν θα μπορούσαν να λείπουν οι πρωταγωνιστές της σειράς όπως και ο σκηνοθέτης Δημήτρης Αρβανίτης.
Ανάμεσα στους παρευρισκόμενους διακρίναμε τους: Δημήτρη Αρβανίτη, Ελισάβετ Μουτάφη, Βάσω Λασκαράκη, Αθηνά Οικονομάκου, Άννα Ανδριανού, Μαρία Γεωργιάδη,Ορφέα Παπαδόπουλο, Αλέξανδρο Μπουρδούμη, Γιάννη Τσιμιτσέλη και πολλούς ακόμα.
Επιμέλεια: Φιλίππα Κριτσογιαννάκη
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_01.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_03.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_04.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_05.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_06.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_08.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_10.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_11.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_13.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/ko_14.jpg)