Ένα από τα ζευγάρια που εντυπωσιάζει κάθε εβδομάδα στο «J2US» είναι ο Μάρκος Σεφερλής με την Στέλλα Καλλή, οι οποίοι χθες τραγούδησαν το κομμάτι «Το κορίτσι του φίλου μου»!
Ένα δαχτυλίδι στην χθεσινή βραδιά, στάθηκε αφορμή να μην καταφέρει η τραγουδίστρια να είναι συγκεντρωμένη στην ερμηνεία της, πράγμα το οποίο πρόσφερε αρκετό γέλιο.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Με αφορμή την εμφάνιση του Μάρκου, ο …
Περισσότερα στο www.govastileto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης