Ο έρωτας του χτύπησε την πόρτα
Και ναι.. το παραδέχτηκε! Ο λόγος για τον Δήμο Αναστασιάδη, ο οποίος σε πρόσφατη συνέντευξή του παραδέχτηκε πως είναι ερωτευμένος.Ποιος τύπος γυναίκας τον ελκύει;
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/mitsi/photos2011/anastasiadis5252525656+6.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.