Μόδα φαίνεται πως έκανε το Πάσχα στο Ντουμπάι ο Ηλίας Ψινάκης. Πώς αλλιώς να εξηγήσουμε το γεγονός ότι αρκετοί «επώνυμοι» φέτος τη Λαμπρή επέλεξαν αυτόν τον εξωτικό προορισμό για τις ολιγοήμερες διακοπές τους.
Ο Ηλίας Ψινάκης, μαζί με τον Θεοχάρη Ιωαννίδη, επέστρεψε προχθές το βράδυ στις 21:30 με το αεροπλάνο από το Ντουμπάι.
Όπως βλέπετε και στις αποκλειστικές μας φωτογραφίες, ο δαιμόνιος μάνατζερ, φορώντας ένα λευκό μπλουζάκι και jean παντελόνι, ήταν σχεδόν αγνώριστος από το τροπικό μαύρισμα που απέκτησε.
Συγγνώμη, Ηλία, αλλά ακόμα έχουμε αρχές Απριλίου, τον Αύγουστο πώς θα είσαι;…
Ο Ηλίας Ψινάκης και ο νεαρός ηθοποιός πήραν τις βαλίτσες τους και … άρχισαν το… τρέξιμο, αφού πέρασαν ακόμα και τη διάβαση, για να πάνε στο πάρκινγκ να επιβιβαστούν στο αυτοκίνητο του μάνατζερ.
Όσο για τα πατροπαράδοτα έθιμα;
Ο Ηλίας Ψινάκης, όπως μας αποκάλυψε, ούτε αρνάκι έφαγε ούτε μαγειρίτσα, ούτε καν τσουρέκι…
Ήπιε όμως τα κοκτέιλ του στις υπέροχες παραλίες του εξωτικού Ντουμπάι.