Η Εύη Αδάμ κάνει σκι με τις κόρες της
Η Εύη Αδάμ είναι λάτρης του σκι και το έχει μεταδώσει και στις κόρες της. Η Νεφέλη και η Δανάη ακολούθησαν τη μητέρα τους στην κοσμική Αράχωβα και χόρτασαν σκι στον Παρνασσό...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/0Apostolos/eeeyhs-addmm-ex234451365135.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.