Η όμορφη ηθοποιός πήδηξε με τα ρούχα της στην πισίνα, βέβαια όλα αυτά για τις απαιτήσεις του ρόλου της στο 6ο επεισόδιο της νέας σειράς του Mega «Mοντέρνα oικογένεια».
Η Ζέτα Δούκα, ανεβάζοντας μάλιστα τις σχετικές φωτογραφίες στον λογαριασμό της στο Instagram, έγραψε: «Η Φαίη πηδάει με τα ρούχα στην πισίνα για να αποδείξει ότι συμπαθεί την Κάρμεν… Πολύ κρύο!».
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Διαβάστε περισσότερα στο govastileto.gr
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης