Στη Ρόδο βρέθηκε ο Στέλιος Ρόκκος για μια live εμφάνιση στο νυχτερινό κέντρο Alter Ego! Ο τραγουδιστής που θέλησε να συνδυάσει τις επαγγελματικές του υποχρεώσεις με ολιγοήμερες διακοπές πήρε μαζί του την επί επτά χρόνια σύντροφό του Ελένη (Λελέ, όπως την αποκαλεί χαϊδευτικά) Γκόφα, η οποία είναι στο πλευρό του και τον στηρίζει κάθε στιγμή!
Δείτε τις φωτογραφίες στο govastileto.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης