Την Πάολα έσπευσαν να θαυμάσουν φίλοι από τον χώρο της ελληνικής showbiz, αλλά και απλοί θαυμαστές στην guest εμφάνισή της στο Dream City την Τετάρτη.
Μερικοί από αυτούς είναι οι: Πέγκυ Ζήνα, Κώστας Μαρτάκης, Τζένη Βουτσίνου, Χρήστος Δάντης, Αντύπας, Stavento, Μίλτος Καρατζάς, Μάκης Πουνέντης, Κωνσταντίνος Ρήγος, Θανάσης Βισκαδουράκης.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Φιλίππα Κριτσογιαννάκη
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_5.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_2.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_4.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_7.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_10.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_13.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_14.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/MARIANNA/paoladc_15.jpg)
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης