Η Ευαγγελία Πλατανιώτη μπορεί να αποχώρησε από το Nomads, μια ευχάριστη έκπληξη όμως την περίμενε, καθώς δέχτηκε πρόταση γάμου από τον σύντροφό της.
Η αθλήτρια που αγωνιζόταν με την ομάδα των Ωκεανών, το βράδυ της Παρασκευής δέχτηκε μία κάρτα από τον Γρηγόρη Αρναούτογλου η οποία έγραφε:«σ’ αγαπώ, όχι μόνο γι’ αυτό που είσαι, αλλά και γι’ αυτό που είμαι εγώ όταν είμαι μαζί σου», ενώ το δαχτυλίδι κατέφτασε στο Palawan με άνθρωπο της παραγωγής.
Περισσότερα στο govastileto.gr