Όλοι ξέρουμε τη συνταγή του μουσακά γι’ αυτό και…δεν τη φτιάχνουμε συχνά. Ο μουσακάς που μας φτιάχνει όμως σήμερα ο Ηλίας Σκουλάς είναι πολύ διαφορετικός. Είναι πιο ελαφρύς, πιο νόστιμος και γίνεται στη στιγμή.
Όποια φίλη ή φίλος της εκπομπής μας θέλει να μαγειρέψει με τον Ηλία ή θέλει να ρωτήσει απορίες μπορεί να επικοινωνήσει μαζί του στο email: editor@nistikoarkoudi.gr
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης