Η νέα τάση της μόδας στις τσάντες έχει όνομα και λέγεται hobo bags. Είναι μοδάτες, άνετες και πάνω από όλα έτοιμες να εξυπηρετήσουν την κάθε σας ανάγκη. Φοριούνται με πάθος από το πρωί μέχρι το βράδυ.
Οι hobo τσάντες κυριαρχούν σχεδόν σε όλες τις κολεξιόν των μεγάλων οίκων μόδας. Δεν είναι ούτε πολύ μεγάλες, ούτε πολύ μικρές. Ταιριάζουν σε κάθε τύπο γυναίκας καθώς συνδυάζουν κομψότητα, άνεση και στυλ. Μπορούν να φορεθούν σχεδόν με κάθε στυλ ντυσίματος. Είτε με casual ρούχα, είτε με πιο ανάλαφρα βραδινά, θα γίνουν οι καλύτεροί σας φίλοι.
Προτιμήστε αυτές με το μαλακό δέρμα, σικάτα δεσίματα ή διάσημα μονογράμματα. Θα σας χαρίσουν μια bohemian αισθητική που φέτος το καλοκαίρι είναι η τελευταία λέξη της μόδας. Ας δούμε όμως μερικές από τις hobo τσάντες που κυκλοφορούν στην αγορά και φέρουν την υπογραφή διάσημων οίκων μόδας.
Δερμάτινη μπρονζέ Prada
Balenciaga με χρυσές μεταλλικές λεπτομέρειες
Μαύρη Dior με πολλές εξωτερικές τσέπες
Με την υπογραφή Fendi
Δερμάτινη μωβ Miu Miu
Με τζιν ύφασμα και το διάσημο μονόγραμμα της Louis Vuitton
Λευκή Gucci
Βελουτέ από την Juicy Couture