Πολλές χιλιάδες κυβικά μέτρα νερού κυλούν στην οδό Μιαούλη, στον Άγιο Παύλο Θεσσαλονίκης, με αποτέλεσμα, λόγω και του υψομέτρου, να δημιουργείται η εικόνα ενός «ποταμού» προς περιοχές που βρίσκονται χαμηλότερα.
Αιτία, ένας σπασμένος αγωγός της ΕΥΑΘ, με τον εργολάβο, ο οποίος προκάλεσε τη ζημιά με την κακή χρήση των δικών του μηχανημάτων, να παραμένει άφαντος!
Τα συνεργεία της ΕΥΑΘ δίνουν μάχη για να αποκαταστήσουν το πρόβλημα.
Γραφείο zougla.gr Θεσσαλονίκης