Χωρίς τις αισθήσεις του ανασύρθηκε, το απόγευμα της Τρίτης, από τη θαλάσσια περιοχή «ΚΑΝΑΛΙ» Πρέβεζας, ένας 84χρονος.
Ο ανωτέρω διεκομίσθη με ασθενοφόρο όχημα στο τοπικό Γενικό Νοσοκομείο όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του ενώ η σορός πρόκειται να μεταφερθεί στην Ιατροδικαστική Υπηρεσία Ιωαννίνων για τη διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
Προανάκριση διενεργείται από το Λιμεναρχείο Πρέβεζας.
Επιμέλεια: Μάριος Βελέντζας