Χωρίς τις αισθήσεις του, ανασύρθηκε στις 08:55 το πρωί της Δευτέρας από τη θαλάσσια περιοχή Μενιδίου Αιτωλοακαρνανίας, ένας ηλικιωμένος άνδρας, ηλικίας 83 ετών.
Ο ανωτέρω διεκομίσθη με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Άρτας, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του, ενώ παραγγέλθηκε η διενέργεια νεκροψίας – νεκροτομής.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Προανάκριση διενεργείται από το Λιμενικό Σταθμό Μενιδίου.
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης