Φωτιά ξέσπασε λίγο μετά τις 03:00 τα ξημερώματα σε αυτοκίνητο στην οδό Ευβοίας 10, στη Κυψέλη, με αποτέλεσμα να καταστραφεί ολοσχερώς το όχημα, το οποίο ήταν σταθμευμένο.
Στο σημείο έσπευσαν 2 οχήματα της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας με 8 άντρες.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Ταυτόχρονα στις φλόγες τυλίχτηκε άλλο ένα αυτοκίνητο στην οδό Μιχαλακοπούλου 12, στην Αγία Παρασκευή Σαλαμίνας. Το αυτοκίνητο υπέστη σοβαρές υλικές ζημιές.
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης