Φωτιά ξέσπασε στην κουζίνα εστιατορίου, το οποίο βρίσκεται επί της οδού Αγίου Φανουρίου 6, στο Παγκράτι.
Στο σημείο έσπευσαν 2 οχήματα της Πυροσβεστικής, με 6 άνδρες, αλλά τελικά δεν χρειάστηκε η αρωγή τους. Ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού, με όποια μέσα, διέθετε, κατέσβησε μόνος του τη φωτιά, αλλά στη προσπάθεια του να τη σβήσει, υπέστη ελαφρά εγκαύματα.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης