“Όχι” στα νέα διόδια
Συγκέντρωση διαμαρτυρίας πραγματοποιούν αυτή την ώρα στην Κατερίνη φορείς και κάτοικοι του νομού Πιερίας. Οι κάτοικοι διαδηλώνουν για την κατασκευή...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/amargarita/diodia1.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.