Κατέβασαν τα τρακτέρ τους στον δρόμο οι αγρότες της Ν. Αγχιάλου Βόλου
Έξω από τις εγκαταστάσεις του Αγροτικού Παραγωγικού Συνεταιρισμού «Η Δήμητρα» έχουν αρχίσει να κατεβάζουν τα τρακτέρ τους οι αγρότες της Νέας Αγχιάλου...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/dinis/lnjbldn-bnjkbnbd.gif)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.