Σε κατάληψη των γραφείων της ΕΥΑΘ στην Εγνατία προχώρησαν σήμερα το πρωί εργαζόμενοι της εταιρείας, με στόχο να αποτρέψουν συνάντηση των συμβούλων αποκρατικοποίησης με τον διευθύνοντα σύμβουλο της εταιρείας, Νίκο Παπαδάκη.
Η συνάντηση διεξάγεται σε άλλο σημείο της πόλης. Οι εργαζόμενοι αυτήν την ώρα πραγματοποιούν γενική συνέλευση, προκειμένου να αποφασίσουν για τις επόμενες κινήσεις τους.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Άννα Μορφούλη
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης