Κάηκε ολοσχερώς το αναψυκτήριο
Στην Παραλία Αρωγής, στη Ροδόπη, ένα αναψυκτήριο κατασκευασμένο από ξύλο άρπαξε φωτιά σήμερα 30 λεπτά μετά τα μεσάνυχτα. Η Π.Υ. κατέσβησε την πυρκαγιά, αφού αυτή είχε καταστρέψει...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/iliopulu/FotiaXyliniKataskevi.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.