Επίθεση σημειώθηκε από ομάδα νεαρών στο αστυνομικό τμήμα Πατησίων. Συγκεκριμένα, στις 14.40 του Σαββάτου, στο Α.Τ. Πατησίων στην οδό Αγίας Λαύρας, ομάδα 20-25 νεαρών που εφόρμησαν από κοντινό πάρκο, πέταξαν πέτρες και μπογιές στη σκοπιά και την είσοδο του κτηρίου και στη συνέχεια αποχώρησαν.
Η αστυνομία δεν προχώρησε σε προσαγωγές.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Σωτήρης Σκουλούδης
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης