Το αδιαχώρητο επικράτησε την περασμένη Κυριακή στο Συνεργείο Music Hall, όπου ένωσαν τις δυνάμεις τους δύο… Δημήτρηδες, με το αποτέλεσμα να είναι εντυπωσιακό.
Πιο συγκεκριμένα ο δημοφιλής λαϊκός τραγουδιστής Δημήτρης Γιώτης και ο Δημήτρης Ουγγαρέζος ανέλαβαν τα μουσικά «ηνία» στο γνωστό στέκι της Νέας Σμύρνης, όπου θα δίνουν ραντεβού κάθε Κυριακή.
Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος αρχικά βρέθηκε στα decks ξεσηκώνοντας τους θαμώνες του μαγαζιού, ενώ στη συνέχεια ανέλαβε δράση ο Δημήτρης Γιώτης, ο οποίος με τις μεγάλες επιτυχίες του απογείωσε μουσικά τη βραδιά στο Συνεργείο, όπου κυριολεκτικά δεν έπεφτε καρφίτσα.
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/giotis_mesa.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/oyggarezos_mesa.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/oyggarezos_mesa1.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/stahs.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/GTHUY7I.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/ghyjui.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/10/16/jgyu.jpg)