Μόνιμη πηγή γέλιου είναι ο Μάριο Μπαλοτέλι… Ο Ιταλός διεθνής φορ, κατά τη διάρκεια της σημερινής προπόνησης των «ατζούρι», είχε αρκετά κέφια και είπε να… ασχοληθεί με το σημαιάκι του κόρνερ.
Ο τρελό-Μάριο το έβαλε ανάμεσα στα πόδια του, θέλοντας κάτι να πει με αυτήν του την κίνηση στους συμπαίκτες του, οι οποίοι του έκαναν τη σχετική… καζούρα.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
Επιμέλεια: Μπάμπης Παπαφιλιππάκης
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης