Χωρίς τους τιμωρημένους Ποτουρίδη και Κανακούδη, αλλά και τον ανέτοιμο Μπέλιτς θα υποδεχτεί την ΑΕΚ, ο Πλατανιάς με στόχο να βελτιώσει τη βαθμολογική του θέση, αφού μετά και τη χθεσινή νίκη της Βέροιας είναι βέβαιο ότι θ’ ανέβει ο πήχης για την παραμονή στην Σούπερ Λίγκα.
Στα ευχάριστα για τον Άγγελο Αναστασιλαδη είναι η επιστροφή του Τετέ, καθώς εξέτισε την ποινή μιας αγωνιστικής και είναι πάλι διαθέσιμος για τον αγώνα με την ΑΕΚ.
Αναλυτικά, η αποστολή του Πλατανιά: Αγκιλέρα, Αναστασάκος, Αργυρόπουλος, Γιακουμάκης, Γιάννου, Γκονζάλες, Δέντσας, Δημήτρης, Κάλαϊτζιτς, Κάστελς, Κηπουρός, Κουρτεσιώτης, Λαζαρίδης, Μαραγκουδάκης, Μαρτσάκης, Μιρτσέτα, Ναζλίδης, Στόλερ, Τέτε.
Επιμέλεια: Γιώργος Σπανουδάκης