120 ευρώ η… ταρίφα!
Θα ήθελα να ρωτήσω ρε παιδιά. Είναι δυνατόν να πας επίσκεψη σε γιατρό και να σου λέει με μεγάλη ευκολία «ξέρεις παίρνω...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.