Οι φοιτητές του ΤΕΙ Ιονίων Νήσων αντιδρούν στο σχέδιο «Αθηνά»
Οι φοιτητές από το ΤΕΙ Ιονίων Νήσων, που έχει έδρα το Αργοστόλι, ετοίμασαν το παρακάτω βίντεο που φέρει τίτλο «Δεν πάμε πουθενά», σε ένδειξη διαμαρτυρίας για το κλείσιμο του...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!00Anna/ghjhgfhjj.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.