Τριτοκοσμική κατάσταση στο πολυτελέστατο ”Άττικα”
Βρέθηκα στο εμπορικό κέντρο Άττικα για ψώνια και έκανα το λάθος να πάω στις τουαλέτες του! Τριτοκοσμική κατάσταση...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.