Σερβίρουν νερό-μπουκάλι για να το χρεώνουν
Γιατί στις καφετέριες της Πάτρας σερβίρεται εμφιαλωμένο νερό- χωρίς μάλιστα να το παραγγείλεις- ενώ το νερό της βρύσης είναι πόσιμο; Άλλο ένα νταβατζηλίκι...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.