Σχόλιο για «Όστρια Καφέ»
Αγαπητή μου φίλη Μαίρη, εγώ είχα πάει στο ΟΣΤΡΙΑ και αφού είδα τις τιμές τους σηκώθηκα και έφυγα!!...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.