Ο κατάλογος έγραφε 6,5 ευρώ και μου ζήτησαν 7!
Στην καφετέρια «ΟΣΤΡΙΑ» στον Άλιμο πλήρωσα για καφέ ΦΡΕΝΤΟΤΣΙΝΟ 7 ευρώ. Ο κατάλογος γράφει 6,5 ευρώ και με γεύση βανίλια πλήρωσα 7 ευρώ πριν μια εβδομάδα...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.