Την προξενήτρα έκανε στον καλεσμένο της Δημήτρη Ουγγαρέζο, η Τατιάνα Στεφανίδου. Τον μήλον της έριδος; H Eλένη Τσολάκη από την εκπομπή «Κορίτσια για σπίτι».
Η 42χρονη παρουσιάστρια είπε στον Δημήτρη Ουγγαρέζο: «Αν ήμουν άνδρας δεν θα μου πέρναγε απαρατήρητη η Ελένη!». Ο 31χρονος παρουσιαστής συγκρατημένος και λιγομίλητος είπε τα εξής: «Έχω πολλούς κοινούς γνωστούς με την Ελένη και μου λένε όλοι τα καλύτερα για εκείνη». Στην ερώτηση για το εάν θα της την «έπεφτε», εκείνος απάντησε: «Είναι εμφανίσιμη κοπέλα, εννοείται!».
Μάλιστα, φαίνεται πως είναι άντρας για σπίτι, καθώς δηλώνει έτοιμος να παντρευτεί, αν βρει την κατάλληλη γυναίκα: «Εγώ ήθελα να κάνω παιδί από τα 25 μου, όμως δεν έτυχε. Όταν κάνω μία σχέση, έχω σκοπό τον γάμο και είμαι έτοιμος να δημιουργήσω οικογένεια» κατέληξε.