Οκτώ ευρώ το καρπούζι;
Σχετικά με τις τιμές που αναγράφετε στην αρχή του site, το καρπούζι εδώ, παιδιά, έχει 2,50 το κιλό, πήρα ένα μικρό και το πλήρωσα 8 ευρώ...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.