Στο νυχτερινό κέντρο όπου τραγουδά ο Γιώργος Μαζωνάκης διασκέδασαν τις προάλλες, ο Γιάννης Μαρακάκης και ο Παναγιώτης Λιαδέλης, σύμφωνα με το περιοδικό «ΟΚ».
Ο μπασκετμπολίστας και ο δικηγόρος, βρέθηκαν σε κοινή παρέα και γλέντησαν μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες.
Την ίδια βραδιά στο κέντρο βρισκόταν και ο Νίκος Βέρτης, ο οποίος κάποια στιγμή πήρε το μικρόφωνο και μαζί με τον Γιώργο Μαζωνάκη ξεσήκωσαν το κοινό με τις επιτυχίες τους.