Πολλοί ισχυρίζονται ότι το μπούστο είναι η καλύτερη… «συστατική επιστολή» μιας γυναίκας. Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου, παρότι το διαθέτει σε βαθμό… κακουργήματος, δεν συμμερίζεται τέτοιες απόψεις.
Άλλωστε, η ίδια ουδέποτε κυνήγησε την ταμπέλα του σέξι συμβόλου. Αντίθετα, αυτό που πάντα δείχνει είναι ο «ατίθασος» χαρακτήρας της σε σχέση με τη γλυκύτητα που τη διακατέχει.
Στο slide show που ακολουθεί μπορείτε να δείτε μερικές από τις καλύτερες φωτογραφίες της Πηνελόπης, όπως τις παρουσιάζει το pkool.gr.
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!00Anna/Phneloph-_slide1.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!00Anna/Phneloph-_slide2.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!00Anna/Phneloph-_slide3.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/!00Anna/Phneloph-_slide4.jpg)