Και μετά τι; Κύριε πρόεδρε;
Ένα νέο άρθρο ανήρτησε στην προσωπική του ιστοσελίδα ο βουλευτής του ΠΑ.ΣΟ.Κ., Μίμης Ανδρουλάκης, με αφορμή τις πολιτικές εξελίξεις, τις αποφάσεις της Συνόδου Κορυφής, τις επιπτώσεις...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/000Filippos/htrh12trh1t5.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.