30 λεπτά αύξηση λόγω κρίσης
Το γάλα advance της Δέλτα έκανε 1,31 την επόμενη μέρα το αγόρασα 1,61. Σε μια μέρα 30 λεπτά αύξηση λόγω κρίσης...
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.