Με αρκετή υπομονή θα πρέπει να είναι οπλισμένοι οι οδηγοί που αυτή την ώρα βρίσκονται στην Ε.Ο. Αθηνών – Λαμίας.
Πριν από μισή ώρα περίπου σημειώθηκε καραμπόλα τριών αυτοκινήτων στο ρεύμα προς Λαμία, κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες, με αποτέλεσμα να παρατηρείται ιδιαίτερα αυξημένη κίνηση και καθυστερήσεις στην έξοδο 8 της Αττικής οδού.
Από το τροχαίο προκλήθηκαν υλικές ζημιές στα οχήματα.
Επιμέλεια: Μυρτώ Τσάβαλου