Το Σ.Δ.Ο.Ε. σφράγισε νυχτερινό κέντρο στην Καλαμάτα
Υπάλληλοι του Σ.Δ.Ο.Ε., στις 10.30 σήμερα το πρωί, σφράγισαν νυχτερινό κέντρο στην παραλία της Καλαμάτας...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/Artemis/T1GF2HG2FH2GFH1GF.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.