Το πάθημα ενός Έλληνα σε γερμανικό σούπερ μάρκετ και η σπαρταριστή περιγραφή
Η περιγραφή της περιπέτειάς του είναι πραγματικά σπαρταριστή και αρκούντως κωμική...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/2024/07/20/asdkjfahsidugf.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.