Οι υπουργοί αλλάζουνε μα το …ποσέ τους μένει. Καμαρωτός -καμαρωτός ο πρώην υπουργός Ανάπτυξης Χρήστος Φώλιας ανέβηκε τα σκαλιά της λεγομένης εισόδου 55 της Βουλής κατευθυνόμενος στα ενδότερα του ναού της Δημοκρατίας. Ντύσιμο όπως πάντα στην τρίχα ,κοστούμι –γραβάτα, παπούτσι ( απάτητο) και το μαντηλάκι στο πέτο. Σήμερα το αγαπημένο του αξεσουάρ ήταν διαφορετικής απόχρωσης από εκείνη του κοστουμιού και της γραβάτας. Χτυπητό κίτρινο (το χρώμα της ζήλιας) , γυάλιζε από μακριά, ήταν σαν ο πρώην υπουργός να ‘θελε να πει: «μαύρα δεν θα τα βάψω ούτε και θα σκάσω!».
Όχι θα κάτσω να σκάσω
Οι υπουργοί αλλάζουνε μα το …ποσέ τους μένει. Καμαρωτός -καμαρωτός ο πρώην υπουργός Ανάπτυξης Χρήστος Φώλιας ανέβηκε τα σκαλιά της λεγομένης εισόδου 55 της Βουλής κατευθυνόμενος στα ενδότερα...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/archive/vouli456789.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης