Με… Σωτήρη Μουστάκα πανηγύρισε ο Παναθηναϊκός τη νίκη με 1-0 σκορ επί του ΠΑΟΚ, στον πρώτο μεταξύ τους αγώνα για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας, που διεξήχθη την Τετάρτη στην Τούμπα.
Πιο συγκεκριμένα το τριφύλλι πόσταρε στον λογαριασμό του στα social media με σκηνή από ταινία του Σωτήρη Μουστάκα, «Περικλής ο Τρίχας», στην οποία ο θρυλικός Έλληνας ηθοποιός υποδύεται έναν κουρέα, φανατικό υποστηρικτή των “πράσινων”, που τραγουδάει το σύνθημα: «Παναθηναϊκέ, Παναθηναϊκέ που μας έφερες τη νίκη από τη Θεσσαλονίκη».
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ