Αυτή είναι η κατάσταση στη Ρόδο
Λυπούμαστε πολύ γράφει η λεζάντα αλλά αρκεί μια φράση για αυτήν την κατάσταση. Πόσο πιο πολύ να δυσφημιστεί ο τουρισμός μας...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2023/07/22/565.jpg)
Αν χρησιμοποιείτε συσκευές της apple ή κάποιον φυλλομετρητή (browser) ή έχετε κάποιο πρόσθετο που μπλοκάρει τα cookies, ορισμένες λειτουργίες του zougla.gr, όπως τα σχόλια, υπάρχει περίπτωση να δυσλειτουργούν. Σε αυτόν τον οδηγό θα βρείτε οδηγίες για το πώς θα ενεργοποιήσετε τα cookies για την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας.