Από τις 17 έως τις 19 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί μία ακόμη συνάντηση των μελών του Varadero Club Hellas. Συγκεκριμένα, στην περιοχή Χόρτο Πηλίου και σε ένα μαγευτικό μέρος πάνω στη θάλασσα. Σκοπός του ταξιδιού είναι να γνωριστούν άνθρωποι που έχουν την ίδια αγάπη για τη μοτοσικλέτα, τα ταξίδια, τη φύση, τη φιλία και να ανταλλάξουν σκέψεις, απόψεις και εμπειρίες.
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το τηλέφωνο, 6977-281678.
Στο Πήλιο η πανελλήνια συνάντηση Varadero Club
Από τις 17 έως τις 19 Σεπτεμβρίου θα πραγματοποιηθεί μία ακόμη συνάντηση των μελών του Varadero Club Hellas. Συγκεκριμένα, στην περιοχή...
![](https://www.zougla.gr/Uploads/old_root/Auto-Moto/varaderochexw2340984324232.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης