Άλλη μια σημαντική ημέρα ξημέρωσε στο εργοτάξιο της «Αγια-Σοφιάς», εκεί όπου χτίζεται το όνειρο της ΑΕΚ.
Την Τετάρτη η «Ένωση» δημοσίευσε ένα βίντεο, παρουσιάζοντας την εικόνα που θα έχουν μπροστά τους οι ποδοσφαιριστές της όταν θα βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο του -υπό κατασκευή- νέου της σπιτιού.
Μάλιστα σε νέα ανάρτησή τους στο Facebook οι άνθρωποι του «δικεφάλου» έγραψαν: «Και στο βάθος φαίνεται το φως! Το τέλος της υπομονής τόσων χρόνων! Μια μεγάλη ανηφόρα που τελειώνει».
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/11/21/dfgtu.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/11/21/jjjj.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/11/21/bgfhyjui.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/11/21/erhy.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/11/21/kkk(20181121132746).jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης