Επίσημη καταγγελία στο Αστυνομικό Τμήμα της Νέας Φιλαδέλφειας κατέθεσε, όπως αναμενόταν, η Δικέφαλος 1924 ΑΕ και η Ερασιτεχνική ΑΕΚ για τις παράνομες εργασίες του Δήμου σε αυθαίρετες εγκαταστάσεις μέσα στο Άλσος.
Η καταγγελία, στρέφεται κατά του Δημάρχου, Άρη Βασιλόπουλου του αντιδημάρχου και των Υπαλλήλων του Δήμου που εμπλέκονται στις παράνομες εργασίες, ενώ έχει κατατεθεί αναλυτικός φάκελος με πλούσιο υλικό (φωτογραφίες – βίντεο) που αποδεικνύει την παρανομία, η οποία συντελείται για το άνοιγμα της νέας εισόδου στην αυθαίρετη εγκατάσταση με τα οχήματα καθαριότητας.
Μερικές από τις φωτογραφίες που συμπεριέλαβε στον φάκελο της καταγγελίας της η ΑΕΚ:
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/05/31/fgdui.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/05/31/gdfthuyi.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/05/31/dfbghyu.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/05/31/bfghjyu.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/05/31/fgthyuo.jpg)
![](https://www.zougla.gr/Uploads/News/2018/05/31/gdfhjyui.jpg)
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης