Όταν μία καλλιτεχνική συνάντηση προκαλεί τόσο έντονα και ειλικρινή συναισθήματα και κάνει αβίαστα συνένοχο τον θεατή της σε κάθε αναζήτηση, τότε είναι σίγουρο πως πρέπει να επαναληφθεί.
Κάπως έτσι, η Μαρία Παπαγεωργίου και ο Χρήστος Θηβαίος, ετοιμάζονται και μας περιμένουν να διασχίσουμε μαζί τα ίδια μουσικά μονοπάτια στον Σταυρό του Νότου, από την Παρασκευή 13 Απριλίου και για τις τρεις μόνο παραστάσεις.
Παρασκευές, 13 – 20 και 27 Απριλίου
Ώρα Έναρξης: 22.30
Εισιτήριο: 12€ με μπύρα ή κρασί
Οργάνωση παράγωγης: Stray Music & Novel Vox