Mία ηθοποιός από το «Μπρούσκο» αποφάσισε να δοκιμάσει τις δυνάμεις της στις blind auditions του «The Voice».
Ο λόγος για την Κύπρια Χριστίνα Κυριάκου, την οποία είδαμε την προηγούμενη σεζόν στα τελευταία επεισόδια της πετυχημένης σειράς «Μπρούσκο» να υποδύεται την Πάολα Σπαλέτι, την οποία ερωτεύτηκε σφόδρα ο Σήφης. Η Χριστίνα επέλεξε λοιπόν να δοκιμάσει τις δυνάμεις της και στο τραγούδι, ερμήνευσε το «One way or another», πέρασε όμως στην επόμενη φάση του talent show;
Περισσότερα στο govastileto.gr