Μετά την αναμέτρηση του Ηρακλή με τον Πλατανιά που έληξε με το σκορ στο 1-1 μερίδα οπαδών του «Γηραιού» συγκρούστηκε με την αστυνομία. Αρχικά υπήρξε ένα μίνι επεισόδιο στη θύρα των επισήμων μεταξύ οπαδών του Γηραιού και δυνάμεις της Αστυνομίας και η μεταφέρθηκε εκτός γηπέδου.
Τα επεισόδια κράτησαν μερικά λεπτά και μετά από λίγη ώρα οι οπαδοί του Ηρακλή αποχώρησαν.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης