Μία νέα κατηγορία προστέθηκε στη θεματογραφία της «zougla.gr», με την οποία φιλοδοξούμε να εγκαινιάσουμε ένα διάλογο μεταξύ των αναγνωστών και του γιατρού, Κώστα Κωσταντινίδη, ο οποίος θα απαντά σε κάθε ερώτημα ή προβληματισμό των αναγνωστών της ηλεκτρονικής εφημερίδας μέσω της φόρμας επικοινωνίας της κατηγορίας «SEXUALITY» ή στο e-mail: sexuality@zougla.gr.
Ο στοματικός έρωτας είναι υποτιμητικός;
Τι γνώμη έχετε για τον στοματικό έρωτα των γυναικών στους άνδρες; Θεωρείται υποτιμητικό;
Αγαπητέ,
Στον έρωτα και στο σεξ κάνουμε ό,τι μας διεγείρει περισσότερο και ασφαλώς ο έρωτας που λέτε… σήμερα μοιάζει να είναι το ίδιο συχνός όσο και ο κολπικός… Εξάλλου σε όλες τις μελέτες φαίνεται πως και τα δυο φύλα μοιράζονται τις ίδιες προτιμήσεις…
Μην ενοχοποιείστε…
Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.