Στη μαγευτική Ιθάκη βρέθηκε η Νάντια Μπουλέ για να βαφτίσει τον γιο του καλού της φίλου και αδελφού της ηθοποιού Λένας Δροσάκη, η οποία είχε τιμηθεί με το βραβείο Μελίνα Μερκούρη.
Ο μικρός πήρε τα ονόματα Χρήστος-Μάξιμος και η Νάντια ανέβασε στιγμιότυπα από το διήμερό της στο νησί του Ιονίου. Στη μία φωτογραφία βλέπουμε την περήφανη νονά με το νεοφώτιστο και στην άλλη το όμορφο τοπίο.
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ
σχόλια αναγνωστών
oδηγός χρήσης